Dogtrace D-fence elektrický plot 101+drôt

Kód: 5020
Neohodnotené
€129 €107,50 bez DPH
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Neviditeľný plot Dogtrace d-fence 101 je jedinečný spôsob, ako vymedziť pohyb psa na pozemku. Voľne sa pohybuje len v oblastiach, kde mu nehrozí nebezpečenstvo alebo kde nemôže spôsobiť žiadne škody. Skladá sa z vysielacieho generátora, prijímača a antény. Ide o jednoduchý izolovaný vodič. Anténny drôt je potrebné k tomuto výrobku zakúpiť samostatne.

Generátor vysiela signál do anténneho drôtu, pomocou ktorého vymedzíte zvolenú oblasť pomocou výstražnej a korigovacej zóny. Prijímač pripevnený na obojku psa sníma signál šíriaci sa z nainštalovaného anténneho drôtu. Ak pes prekročí hranicu výstražnej zóny, obojok vydá prerušovaný zvukový signál. Ak pes nereaguje na zvukové upozornenie a zároveň prekročí korekčnú zónu, obojok musí súčasne vyslať zvukový signál a korekčný impulz. Intenzitu korekčného impulzu, ako aj šírku korekčných a výstražných zón môžete jednoducho nastaviť.

Počet psov s prijímačom pripojeným k obojku nie je obmedzený. Obojok je kompaktný a vodotesný a vďaka svojej nízkej hmotnosti a ergonomickému dizajnu je vhodný pre všetky plemená psov. Súprava je vhodná na inštaláciu až do dĺžky vodičov 1200 m. Pre rôzne dĺžky je potrebné zvoliť vhodný prierez anténneho drôtu.

Zariadenie možno použiť pre každý typ terénu a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Aby systém neviditeľného plotu fungoval, musíte pripojiť drôt k vysielaču a vytvoriť neprerušenú slučku drôtu (vyhnite sa jeho poškodeniu). Z vysielača odviňte kábel okolo pozemku. Drôt môžete položiť na zem, zakopať do zeme (do hĺbky 10 cm) alebo ho pripevniť k existujúcemu plotu či stene (do výšky 30 cm nad zemou).

Balenie obsahuje aj anténny vodič s dĺžkou 100 m a prierezom 0,75 mm2. Ak potrebujete dlhší vodič, môžete si kúpiť ďalšie balenie a pripojiť ho pomocou konektorov so zárezmi. Drôt sa vždy predáva v baleniach po 100 m. Ak chcete, aby pes mohol voľne prechádzať cez určité miesto na pozemku, kde potrebujete viesť drôt, omotajte odchádzajúci drôt okolo prichádzajúceho drôtu. Skrútením drôtov sa signál zruší a pes takto neprejde.

 

HLAVNÉ VÝHODY

- vo vymedzenom priestore môžete chovať ľubovoľný počet psov
- jednoduchá a rýchla inštalácia (funkčná do hodiny)
- lacná a veľmi variabilná možnosť oplotenia pozemku
- plot je "neviditeľný", t. j. neruší výhľad na okolie
- môže dopĺňať existujúci plot, ktorý pes stále prekonáva

OBSAH BALENIA

  • Generátor
  • Napájací adaptér
  • Magnet so šnúrkou
  • Konektory so zárezom 2 ks
  • Prijímač s tkaným popruhom (75 cm)
  • Elektródy 12 a 17 mm
  • Lítiová batéria CR2 3V
  • Testovacie svietiace rukavice
  • Pokyny na DVD
  • 100 m anténneho drôtu s prierezom 0,75 mm2

 

Dodatočné parametre

Kategória: Psy a mačky
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: