Dexon Super 50 g dezinfekcia

Kód: 388
Neohodnotené
€5,60 €4,67 bez DPH
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu. Dexon Super je vysoko účinný proti širokému spektru baktérií, vírusov, plesní a plesní s rýchlym zabíjaním. Pôsobí na všetkých povrchoch a je vysoko účinný v tvrdej vode, pri nízkej teplote a v prítomnosti organických látok.

Dávkovanie: Pripravte čerstvý pracovný roztok rozpustením 1 kg do 100-200 litrov vody. Použite tlakovú umývačku na sprej na povrchy 250 – 300 ml / m2.

Účinné proti širokému spektru mikroorganizmov vrátane vírusov, baktérií, plesní a plesní.  Vysoko účinný proti závažným chorobám zvierat, ako je pseudomor hydiny, infekčná bronchitída, infekčné ochorenie burzy, Markova choroba , infekčná laryngotrachitída, vírus syndrómu poklesu vajec, vtáčia chrípka, slintačka a krívačka, vírus reprodukčného a respiračného syndrómu prasiat a vezikulárna choroba ošípaných.  Podpora pri znižovaní používania antibiotík u zvierat.

Široká škála aplikácií:  Dezinfekcia tvrdého povrchu;  Dezinfekcia antény;  Dezinfekcia vozidiel a zariadení;  Sanitácia pitnej vody;  Odstránenie biofilmu;  Čistenie a dezinfekcia vodného systému;  Dezinfekčné brody;  Biologicky odbúrateľný;  Bezpečné použitie v prítomnosti zvierat;  Neškodné pre používateľa, zvieratá a životné prostredie;  Nekorózne a nepoškodzujúce pri použitom riedení;  Aktívny do siedmich dní, keď sa zmieša s vodou;  Osvedčené výsledky v oblasti biologickej bezpečnosti poľnohospodárskych podnikov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hydina
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: