Liadok vápenatý 25 kg

Kód: 1021
Neohodnotené
€26 €21,67 bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Liadok vápenatý Forestina Profi je dusíkaté rýchlo pôsobiace hnojivo vhodné na prihnojovanie všetkých plodín a kultúr s výnimkou vápnostrážnych rastlín (azalky, rododendrony, kanadské čučoriedky). Obsahuje vápnik, ktorý znižuje kyslosť pôdy. Liadok vápenatý Forestina Profi zvyšuje výnosy plodov a zlepšuje ich skladovateľnosť. Urýchľuje regeneráciu rastlín s poškodenou listovou plochou (pre rýchly účinok vykonávame prihnojovanie počas vegetácie postrekom na list). Veľmi vhodný je liadok tiež na hnojenie všetkých druhov trávnikov, lebo obsiahnutý vápnik má priaznivý vplyv na potlačenie tvorby machu.
Hnojivo rozhodíme ručne alebo pomocou rozmetadlá na pozemok v dávke uvedenej na obale a podľa pestované kultúry. Následne dostatočne zalejeme. Pri aplikácii na list rozpustíme príslušné množstvo hnojiva v predpísanom množstve vody a postrekovačom striekame na zelené časti rastlín najlepšie ráno alebo v podvečer.

Parametre vápenatého liadku Forestina Profi 25 kg:

  • použitie: všetky plodiny a kultúry (ovocie, zelenina, okrasné rastliny, trávniky) okrem vápnostrážnych rastlín (azalky, rododendrony, kanadské čučoriedky)
  • zloženie: dusík (N) 15%, vápnik
  • forma hnojiva: granulované
  • dávkovanie: 1 kg hnojiva vystačí až na 100 m²
  • hmotnosť balenia: 25 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradkárstvo
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: