Podstielka Smarty Cat Tofu 6 l

Kód: 1591
Neohodnotené
€8,28 €6,90 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrovná sa bentonitovým aj silikagelovým materiálom. Extrémne savé a pachy pohlcujúce stelivo - napriek tomu sa dá splachovať do toalety, kompostovať alebo priamo zakopať ako hnojivo.

100% prírodné a 100% biologicky odbúrateľné - šetrné k životnému prostrediu. Bezpečné pre domáce zvieratá a ekologické. Netoxické - bezpečné v prípade požitia. Skvelé pre alergikov vďaka malej prašnosti.

Skvelé hrudkovanie - hrudky sa nerozbíjajú, keď sú vlhké. Absorbuje 3 x viac vlhkosti ako bežná podstielka, čo je dôležitý faktor na zníženie zápachu. Absorpcia až 420% vody, to je oveľa viac ako u podobných produktov. Stelivo je vďaka tejto vlastnosti superabsorbčné s dlhou dobou použiteľnosti. Nezostáva na labkách. Prírodné vlákna neutralizujú zápach amoniaku a kontrolujú pach, váš domov bude svieži a čistý.

Vyrobené zo zvyškov tofu (hlavná surovina), zmiešaných s kukuričným škrobom a rastlinnými lepivými prísadami, tvarované do stĺpovitého piesku. Jedno balenie (2,8 kg) obvykle vydrží mačke po dobu 1 mesiaca.

Návod na použitie: Vyčistite a dezinfikujte mačacie záchod, naplňte podstielkou do výšky 2 - 3 cm. Odstráňte stuhnuté hrudky a zhluky každý deň. Spláchnite hrudky do WC alebo použite v záhrade do kompostu ako hnojivo.

Pozor: Používajte, prosím, iba ako podstielku pre mačku do mačacieho záchodu, nepoužívajte na iné účely. Exkrementy aj hrudky sú splachovateľné do WC (dodržujte miestne predpisy týkajúce sa likvidácie odpadu) alebo ich možno použiť v záhradnom komposte ako hnojivo. Po otvorení balenia tesne uzavrite a uložte v suchu. Udržujte mimo dosahu detí. 100% prírodný materiál, neškodný pri náhodnom požití.

Dodatočné parametre

Kategória: Psy a mačky
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: